Karma Yazılım ve Danışmanlık; kontrol sistemlerinden veri toplama ve gerçek zamanlı operasyonları izleme-analiz alanlarında son kullanıcıya sunduğu anahtar teslim projeler çerçevesinde mümkün olan en verimli çözümleri sunmaktadır. Bunun yanı sıra Telekom ve BT donanım ürünleri alanında, hem endüstriyel sektörler hem de hizmetler sektöründe gerçekleştirdiği çalışmalarla Türk ekonomisine önemli bir katma değer sağlamaktadır.

Hizmet verdiğimiz başlıca alanlar arasında;

– Kurumsal uygulamalar ve entegrasyon

– Merkezi veri mimarisi planlama,

– Kullanıcı eğitimleri,

– Müşteriye özel eğitim programları,

– Yönetim danışmanlığı ve politika geliştirme,

– Mevcut veya proje çerçevesinde satılan ürünler ile ilgili bakım ve destek bulunmaktadır.

Temel hedefimiz, faaliyet alanımız içerisindeki en uygun yazılım ve donanım çözümleri vasıtasıyla endüstriyel tesislerde imalat ve altyapı faaliyetleri için uygulama tasarlama, proses ve bakım ile ilgili maliyetlerde önemli düşüşler elde etmektir. Bununla birlikte, şirketimiz müşterilerimizin üretim ve endüstriyel faaliyetlerinin kurumsal hedeflerle uyumlu hale getirilmesinin ve azami oranda karlılık elde edilebilmesinin yollarını da teknoloji yatırım danışmanlığı içerisinde sunmaktadır.

Türkiye’deki birçok referansımız vasıtası ile temel servis sektörlerimiz olan Enerji, Kimya, Petrokimya, Yiyecek ve İçecek, İmalat Sanayii, İlaç, Elektronik, Metal ve Otomotiv alanlarında fabrika ve tesislerin daha iyi ticari performans elde etmeleri için, müşterilerimizin işletmelerini daha verimli, daha karlı ve daha sürdürülebilir şekilde işletebilmeleri için gereken en uygun çözümlerle alanımızda farkındalık yaratmaya devam etmekteyiz.

Hakkımızda